Jste zde

O nás

PROFIL SPOLEČNOSTI

MILTEX je českou společností se sídlem v Praze, založenou roku 2007 jako nástupnická organizace společnosti MHM Eko s.r.o., s cílem převzít a soustředit aktivity v oblasti obchodu se zbrojním materiálem „pod jednou střechou“. MHM Eko působí na trhu již od roku 1990. Miltex navázal a úspěšně pokračuje v této tradici. MILTEX – je zkratkou pro Military Export.

MILTEX je oprávněným subjektem k provádění mezinárodního obchodu se zbrojním materiálem, je vybavený všemi nezbytnými požadovanými licencemi a povoleními.

MILTEX se zabývá obchodem, službami, poradenstvím a zprostředkováním v oblasti letectví a obranného průmyslu, se zaměřením na vojenské a bezpečnostní systémy, materiály a technologie. MILTEX má dobré vztahy a spolupracuje s většinou domácích a slovenských výrobců (bývalé Československo), také s armádou České republiky, armádou Slovenské republiky a národními policejními sbory. MILTEX je oficiálním dodavatelem Armády ČR.

MILTEX má aktivity, zákazníky a obchodní partnery v dalších evropských zemích, v Asii, Africe a Jižní Americe. MILTEX vystupuje jako zástupce nebo partner zahraničních zbrojovek, průmyslových podniků a dodavatelů zbrojních technologií. Miltex má vybudovány významné kontakty do Ruska a Izraele.

Proto je MILTEX schopen dodat široký rozsah vojenského materiálu, zbraní, výzbroje, náhradních dílů, komponentů a technologií stejně tak ze západních tak i z východních trhů.

Produktový rozsah

Např. osobní zbraně, pušky, prostředky balistické ochrany, obrněná vozidla, kolové a pásové transportéry, munice, rakety, vysílačky a komunikační technologie, radary, detektory, prostředky sledování a průzkumu, systémy vlastní ochrany, vrtulníky, letecké simulátory, letouny a jejich technologie, technické prostředky pro speciální jednotky a služby a mnoho dalšího. Jednoduše, cokoliv si v dané oblasti dokážete představit (s výjimkou ZHN) máme nebo víme kde to najít.

Samozřejmě, jsme schopni dodat buď celý produkt, nebo jen jeho část, pouze komponenty, vybavení, přístroje, náhradní díly a příslušenství. Bez ohledu na to zda požadovaný materiál nebo technologie je určena pro techniku východních či západních standardů.

Nové, použité

Můžeme Vám nabídnout produkty v různém stavu: nové, použité, repasované.

Díky našim dobrým vztahům s armádou a našimi partnery Vám můžeme nabídnout nejen nové produkty za konkurenceschopné ceny, ale též starší zboží (použité/nepoužité) získané z armádních zásob či skladů zbrojovek.

Tedy jsme schopni nabídnout levnější produkt v dobrém stavu a tím vyjít vstříc individuálním zákaznickým potřebám a rozdílným možnostem.

Náš tým

Pracovníci MILTEXu jsou převážně bývalí příslušníci ozbrojených složek. To je zárukou vysoké technické odbornosti a kvality naší práce. Naši lidé mluví anglicky, rusky, samozřejmě česky a slovensky.


© Miltex 2011 | Tvorba webových stránek: Petr Binhak

Fatal error: Class 'FileStyles' not found in /data/www/miltex.cz/www.miltex.cz/modules/styles/styles.module on line 520