Jste zde

Letecká technika

  • Letadla, vrtulníky, cvičné, v salonní úpravě, transportní, po GO
  •  např. MI-8, MI-17, MI-24, L-410, L-29, L-39, Z-42, a další
  • Motory Walter
  • Náhradní díly na letadla a vrtulníky

Letecké simulátory

  • všech úrovní od statických po plně hydraulické, pro cvičné, civilní i vojenské letouny
  •  např. Z-242, L-410, MIG, SU a další

Námi dodávané simulátory mají vlastní mechanickou koncepci, instruktorskou stanici, řídící jednotky, optické snímače, plné přístrojové vybavení, simulační software a podrobnou metodiku výcviku. Trenažéry se vyrábějí výhradně pro konkrétní typy reálných letounů a vždy za podpory leteckých továren, se kterými spolupracujeme na oficiální úrovni. Simulátory je možné rozšířit o kruhovou promítací plochu, satelitní data z geografické oblasti zákazníka, nebo o uzavřenou klimatizovanou pilotní kabinu. Simulátor se vyrábí vždy podle přesných požadavků zákazníka, včetně softwarových modifikací a barevné specifikace. Konstrukce trenažérů je modulární, což zaručuje malý počet náhradních dílů, ale také snadnou a rychlou údržbu. V případě zakoupení výměnných bloků umožňuje tento systém téměř nepřetržitý provoz simulátoru.

Pro tyto simulátory jsme vyvinuli výcvikové programy, včetně pravidelných školení a přezkušování, což oceňují zejména vojenské pilotní školy. Metodika výcviku obsahuje dlouholeté zkušenosti továrních, akrobatických, vojenských a dopravních pilotů, ale také znalosti inspektorů a vyšetřovatelů leteckých nehod. Trenažéry zvyšují leteckým provozovatelům efektivitu a bezpečnost pilotních výcviků, připravenost pilotů pro reálné lety a snižují náklady na provoz i údržbu letounů.

Nové, použité

Můžeme Vám nabídnout produkty v různém stavu: nové, použité, repasované.

Díky našim dobrým vztahům s armádou a našimi partnery Vám můžeme nabídnout nejen nové produkty za konkurenceschopné ceny, ale též starší zboží (použité/nepoužité) získané z armádních zásob či skladů zbrojovek.

Tedy jsme schopni nabídnout levnější produkt v dobrém stavu a tím vyjít vstříc individuálním zákaznickým potřebám a rozdílným možnostem.

Pro konkrétní dotaz nás, prosím, kontaktujte.

 

 

 


© Miltex 2011 | Tvorba webových stránek: Petr Binhak

Fatal error: Class 'FileStyles' not found in /data/www/miltex.cz/www.miltex.cz/modules/styles/styles.module on line 520